Wybory - Staszic

Jak oddać głos?

Oddanie głosu w wyborach jest bardzo proste. Wystarczy że zalogujesz się na swoją staszicową skrzynkę pocztową (mail.staszic.waw.pl) lub prywatną, na którą masz ustawione automatyczne przekazywanie wiadomości. Następnie wyszukaj wiadomość wysłaną przez Komisję Wyborczą (z adresu wybory@staszic.waw.pl), w której znajduje się link do strony służącej do oddania głosu.

Pamiętaj! Każda wiadomość z linkiem zawiera twoje imię i nazwisko w dolnej części wiadomości. Nie udostępniaj nikomu tego linku! Jest on tajny - umożliwia oddanie głosu w twojej osobie.

Po kliknięciu w link, zostaniesz przeniesiony/a na stronę z listą aktualnie odbywających się wyborów - będzie tam jedna pozycja z nazwą wyborów oraz czasem pozostałym do ich rozpoczęcia/zakończenia. Jeżeli nazwa tych wyborów jest zapisana kolorem czarnym (link nieaktywny), oznacza to że te wybory się jeszcze nie zaczęły. Jeżeli czerwonym - jest to link umożliwiający otwarcie formularza do głosowania:

Strona zawierająca listę aktualnie odbywających się wyborów

Po kliknięciu w ten link, zostanie otwarta strona z formularzem do głosowania: aby zagłosować na wybranego przez siebie kandydata, kliknij jego/jej imię i nazwisko. Przy zaznaczonym kandydacie pojawi się ikonka krzyżyka. Wybór można zmieniać do czasu wysłania swojego głosu.

Aby wysłać głos, kliknij przycisk "Zagłosuj". Potem zmiana wyboru będzie niemożliwa z uwagi na zatracanie informacji o wyborcy przez system, więc prosimy o rozważne oddawanie głosów:

Strona z formularzem do głosowania

Oczywiście w danych wyborach głos można oddać tylko raz - system uniemożliwia wielokrotne wysyłanie formularzy.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z Komisją Wyborczą

⇐ Powrót

created by emildrw